SERVIS TV-AUDIO-DVD
Opravy Televizorů:klasické,PLASMA,LCD
Náš servis zajišťuje opravy televizorů vlastně všech značek na našem trhu. Jsme všestraní a schopní! U nás opravíte ty nejběžnější jako třeba Samsung, Panasonic, LG, BenQ, Sony, Grundig, Toshiba nebo Philips, ale i ty méně známé a běžné.
V závislosti na složitosti opravy televizoru se může doba servisu lišit. Nejjednodušší opravy televizorů zvládneme i na počkání. U těch složitějších, které například vyžadují náhradní díly, se budeme snažit, aby opravy televizoru byly co nejrychlejší. Záleží pak na typu potřebné součástky a tom, jestli ji máme skladem. Pokud budeme díl objednávat, mohou se opravy televizorů protáhnout na 20 dní.
Opravy Audio systémů:
Provádíme opravy zesilovačů,hifi,CD,MP3 a jiných AUDIO zařízení

Opravujeme také satelitní přijímače, settopboxy, videa, kamery, CD/DVD přehrávače, Hi-fi, dálková ovládání, mikrovlnné trouby, počítače, monitory, herní konzole Playstation.

SERVIS SAT
Provádíme montáž a opravy TV SAT antén a rozvodů včetně předělání na příjem digitálního vysílání DVB-T, set-top-box.

SERVIS PC
Provádíme opravy počítačů (servis pc) všech typů a značek. Poskytujeme opravy počítačů Acer, Asus, HP (Hewlet Packard), Fujitsu Siemens, Sony Vaio, PackardBell, Lenovo - IBM, Toshiba, Dell, MSI a jakekoli další značky počítačů. V rámci služby opravy počítačů provádíme hardwarové i softwarové opravy počítačů.